YAPISAL AĞIR ÇELİK

YAPISAL AĞIR ÇELİK

Gelişen çelik teknojileri, hızlı yapım süreci, depreme karşı dayanıklı, estetik ve geri dönüşüm özellikleri ile yapısal taşıyıcı çelik sistemli yapılar tercih edilmekte, Endüstri binaları, geniş açıklıklı binalar, katlı ve çok katlı binalar çelik taşıyıcı karkas sistemi ile projendirilmektedir.

Fabrikasyon olarak imalat kontrolleri yapılan çelik elemanlar kısa sürede tamamlanmaktadır. En büyük muadili olan betonarme yapılara göre 12 kat daha hafif, iki kat daha hızlı ve daha az alan kaplayan taşıyıcı elemanları ile ferah işlevsel mekanlar oluşturmamıza imkan sağlamaktadır.

Hafif olması nedeniyle deprem yükleri betonarme binalara göre 12 kat daha az ve süneklilik özelliği ile dinamik deprem kuvvetlerin daha fazla sönümleme kapasitesine sahiptir.

Gelişen çelik kalite standartları ve boya teknojileri ile uzun yıllar bakım ve onarım gerektirmeden kullanabileceğiniz sağlıklı binalar oluşturulmaktadır.

15 yıla aşkın tecrübemiz ve özel danışmanlık hizmeti verdiğimiz çelik yapıların projelendirilmesi, 3 boyutlu analiz yöntemleri, çizim ve uygulama nokta detayları ile birleşim kontrolleri ve optimum kesit belirleme metotları kullanılarak kusursuz yapılmaktadır.

Danışmanlık ve uygulama hizmetlerimiz ile çelik yapılar projesine uygun hızlı ve ekonomik olarak teslim edilmektedir.

Alanında uzman ve uzun yıllar tecrübesini kanıtlamış saha ekibimizle imalat ve montajlar istenilen kalitede ve standartlara uygun pratik çözümlerle ekonomiye ve tarafınıza teslim edilmektedir.